O Nas

Dental L’Estetic to kameralny gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Mokotów (Wiślany Mokotów). Cieszymy się dużą sympatią i zaufaniem naszych Pacjentów. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów zadba o Państwa zdrowy i piękny uśmiech, a wszystkie zabiegi wykonywane u nas odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze.

Oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb zarówno zdrowotnych, jak i estetycznych Pacjenta. Korzystamy z najnowszych technologii i nowoczesnego sprzętu stomatologicznego, aby zapewnić naszym Pacjentom najwyższe standardy świadczonych usług.

Dental L'Estetic - Gabinet Stomatologii i Implantologii Warszawa Mokotów - zdjęcie 001

Implantologia i Stomatologia w Dental L’Estetic

Spośród naszej oferty możemy zaproponować leczenie zachowawcze – czyli leczenie ubytków próchnicowych, leczenie endodontyczne, zwane również leczeniem kanałowym, protetyczną odbudowę zębów oraz profilaktykę i higienizację. Dodatkowo oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, a także zabiegi implantologiczne, które są idealnym rozwiązaniem w przypadku utraconych zębów.

Praca jest naszą wielką pasją, a najwyższą gratyfikacją dla nas jest widok zdrowych, zadowolonych i pięknie uśmiechniętych Pacjentów.

Dental L'Estetic - Gabinet Stomatologii i Implantologii Warszawa Mokotów - zdjęcie Logo
Dental L’Estetic - Implantologia i Stomatologia Warszawa

INFORMACJE KONTAKTOWE

gODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 08:00 – 20:00
Wtorek 08:00 – 20:00
Środa 08:00 – 20:00
Czwartek 08:00 – 20:00
Piątek 08:00 – 20:00