STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia Estetyczna, Wybielanie zębów - Dental L'Estetic Warszawa Mokotów

Stomatologia estetyczna to dział stomatologii skupiający się na poprawie wyglądu zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Jest to gałąź, która łączy w sobie aspekty medyczne i estetyczne, dążąc do uzyskania harmonijnego i atrakcyjnego uśmiechu. Głównym celem stomatologii estetycznej jest poprawa wyglądu zębów poprzez różnorodne procedury, takie jak wybielanie zębów, korony i mosty, licówki, implanty czy też rekonstrukcje zębów. Stosuje się ją nie tylko w celu poprawy estetyki, ale również dla poprawy funkcji zgryzu oraz samopoczucia pacjenta. Dzięki nowoczesnym technologiom i materiałom, stomatologia estetyczna umożliwia osiągnięcie naturalnego i trwałego efektu, przynosząc pacjentom pewność siebie i satysfakcję z uśmiechu.

Zabiegi stomatologii estetycznej
w naszym gabinecie

WYBIELANIE jest to zabieg, który pozwala uzyskać naturalny jednolity jasny kolor zębów. Preferowaną przez nas metodą jest nakładkowe wybielanie zębów nite white. Pacjent po wcześniej wykonanych wyciskach otrzymuje swoje indywidualne szyny wybielające, specjalny żel do wybielania zębów oraz instrukcję, w jaki sposób ma przeprowadzić wybielanie domowe za pomocą szyn. Kwalifikacja do procedury wybielania zębów następuje po wcześniej wykonanym pakiecie higienizacyjnym(skaling i piaskowanie) oraz po badaniu stomatologicznym. Niezbędnym warunkiem rozpoczęcia procedury wybielania zębów są wyleczone ubytki w zębach.

ESTETYCZNE ODBUDOWY KOMPOZYTOWE – należą do nich licówki kompozytowe oraz odbudowy kompozytowe koron zębów. Do wykonania tych prac stosujemy najwyższej klasy materiały kompozytowe światłoutwardzalne, zapewniające estetyczny wygląd oraz wieloletnią trwałość odbudowy.

LICÓWKI są to odbudowy estetyczne zapewniające najmniej inwazyjny sposób poprawy koloru i kształtu naszych zębów. Możemy je podzielić na licówki kompozytowe oraz porcelanowe. Wybór rodzaju licówki jest dostosowany indywidualnie do potrzeb rekonstrukcji zgryzu i poprawy estetyki jamy ustnej Pacjenta.

KORONY I MOSTY są to uzupełnienia protetyczne stałe. Odtwarzają one utracone lub zniszczone korony zębów w sposób naturalny i estetyczny. W naszej praktyce stosujemy korony i mosty licowane porcelaną oraz pełnoceramiczne.
Korony i mosty protetyczne są wykonywanie po dokładnej diagnostyce korzeni pod względem przydatności filarów protetycznych, na których planujemy odbudowę zębów. Każdy korzeń jest oceniany na podstawie wcześniej przeprowadzonego leczenia endodontycznego oraz pod względem ilości i przydatności tkanek twardych zęba, tak aby można było odbudować na nich korony lub mosty protetyczne.

W naszym gabinecie dentystycznym przy ulicy Ananasowej 29 na Mokotowie lekarze dentyści Magdalena Pobiarżyn, Martyna Wyrzykowska i Aleksandra Busch-Dąbrowska, oferują usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Zapewniamy kompleksową opiekę, dbając o piękno i zdrowie Państwa uśmiechu!

Cennik zabiegów stomatologicznych w gabinecie Dental L’Estetic

Nazwa zabiegu:

Cena:

Wybielanie

Nakładkowe

1000 zł

Gabinetowe systemem PREVDENT

1800  zł

Obowiązuje od dnia 1. 01.2024 roku.

Cena zabiegu jest zależna od zużytego materiału.

Zakres zabiegu jest określany każdorazowo podczas konsultacji lub wizyty lekarskiej.

Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Dental L’Estetic - Implantologia i Stomatologia Warszawa

INFORMACJE KONTAKTOWE

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 08:00 – 20:00
Wtorek 08:00 – 20:00
Środa 08:00 – 20:00
Czwartek 08:00 – 20:00
Piątek 08:00 – 20:00